Group permissions (1.0.0-rc9) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
