Group permissions (1.0.0-rc9) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: View
fil: Tingnan

en: Published
fil: Inilathala

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
