Group permissions (1.0.0-rc9) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: About
lt: Apie

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Created on
lt: Sukurta

en: Uses
lt: Naudoja

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: @date by @username
lt: @username - @date
