Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Label
bs: Oznaka

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permissions
bs: Dozvole
