Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Permissions
ca: Permisos

en: About
ca: Detalls

en: Group types
ca: Tipus de grup

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament
