Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Permissions
he: הרשאות

en: About
he: אודות

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Group type
he: סוג קבוצה
