Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um
