Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: About
lv: Par
