Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
