Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: About
pl: O stronie

en: Group type
pl: Typ grupy
