Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: About
ta: பற்றி
