Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Permissions
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: Group types
tr: Grup türleri

en: Group type
tr: Grup türü
