Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permissions
az: İcazələr

en: About
az: Haqqında
