Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Group
fr: Groupe

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Permissions
fr: Droits

en: About
fr: À propos

en: Group types
fr: Types de groupes

en: Group type
fr: Type de groupe
