Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permissions
kk: Құқықтары
