Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Group
ms: Kumpulan

en: The changes have been saved.
ms: Perubahan telah disimpan.

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: About
ms: Perihal
