Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: About
ro: Despre

en: Group types
ro: Tipuri de grupuri

en: Group type
ro: Tipul de grup
