Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Permissions
ru: Права доступа

en: About
ru: Информация

en: Group types
ru: Типы материалов группы

en: Group type
ru: Тип группы

en: Add a template
ru: Добавить шаблон
