Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Label
uk: Мітка

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Permissions
uk: Повноваження

en: About
uk: Про модуль

en: Group types
uk: Типи матеріалів групи

en: Group type
uk: Тип групи

en: Add a template
uk: Додати шаблон
