Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད
