Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: About
cs: Popis
