Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે
