Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: About
sk: Informácie o

en: Group types
sk: Typy skupiny
