Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Label
sl: Oznaka

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu
