Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
