Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
