Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Permissions
gl: Permisos

en: About
gl: Información

en: Group types
gl: Tipos de grupo

en: Group type
gl: Tipo de grupo
