Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Group
hi: समूह

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: About
hi: के बारे में
