Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Label
nn: Etikett

en: Permissions
nn: Rettar
