Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte
