Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: About
be: Аб

en: Add a template
be: Дадаць шаблон
