Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Label
et: Nimetus

en: Id
et: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Permissions
et: Õigused

en: About
et: Programmist
