Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Id
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Permissions
fa: مجوزها

en: About
fa: درباره

en: Group types
fa: انواع گروه
