Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Label
fi: Tunnus

en: Id
fi: Tunniste

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: About
fi: Tietoja

en: Group types
fi: Ryhmätyypit

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi
