Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Id
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: About
hu: Leírás

en: Group types
hu: Csoporttípusok

en: Group type
hu: Csoporttípus
