Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: Label
ja: ラベル

en: Id
ja: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Permissions
ja: 権限

en: About
ja: アバウト

en: Group types
ja: グループタイプ

en: Group type
ja: グループタイプ
