Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: About
sv: Om

en: Group types
sv: Grupptyper

en: Group type
sv: Grupptyp
