Group permissions template (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Id
nl: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Group types
nl: Groepstypen

en: Group type
nl: Groepstype
