Group permissions template (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ
