Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Permissions
el: Άδειες

en: About
el: Περί
