Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Permissions
eo: Permesoj
