Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Group types
eu: Talde motak
