Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: Label
jv: Judul

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani
