Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Label
ka: სათაური

en: Permissions
ka: უფლებები
