Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: About
oc: A prepaus
