Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Group
pt: Grupo

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Permissions
pt: Permissões

en: About
pt: Sobre

en: Group types
pt: Tipos de grupo

en: Group type
pt: Tipo de grupo
