Group permissions template (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە
