Group permissions template (2.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول
