Group permissions template (2.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Label
ku: پێناس

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە
