Group permissions template (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Group
vi: Nhóm

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Permissions
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Group types
vi: Kiểu nhóm
